Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. június 22. Paulina
Veszprém
25°C
2026. június 22. Paulina
Veszprém
25°C

futsal

Frank Tamás egy év után távozik a Veszprém éléről Frank Tamás egy év után távozik a Veszprém éléről Rajki Tamás ügyvezető elnök portálunknak elmondta: nem Frank Tamás irányításával képzelik el a NB I-es 1. FC Veszprém jövőjét. 2020. május 11. 14:48 Közös teherviselés a futsalosoknál Közös teherviselés a futsalosoknál A Magyar Labdarúgó-szövetség hétfő esti döntésének alapján, az új koronavírus-járvány következtében a férfi futsal NB I 2019/2020-as évada hivatalosan is véget ért. A határozat értelmében az 1. FC Veszprém a következő idényben is az élvonalban szerepelhet. 2020. május 5. 17:15 Véget ért a futsal NB I és a labdarúgó NB III is Véget ért a futsal NB I és a labdarúgó NB III is A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hétfői döntésének értelmében városunk élvonalbeli futsalcsapata, az 1. FC Veszprém a következő idényben is az élvonalban szerepelhet. Harmadosztályú labdarúgócsapatunk, a VLS Veszprém számára is véget ért a 2019/2020-as idény. 2020. május 4. 20:33 Pizzát és gyümölcsöt vásároltak, gyűjtést szerveztek a futsalcsapat ultrái Pizzát és gyümölcsöt vásároltak, gyűjtést szerveztek a futsalcsapat ultrái Az 1. Futsal Club Veszprém szurkolói áprilisban hetente támogatták élelmiszerrel az egészségügyben dolgozókat. A Csolnoky Ferenc Kórház és a Veszprémi Mentőállomás részére az ultrák gyűjtést, jótékonysági licitet is szerveztek, amelyek hétfő estig tartanak. 2020. április 30. 17:58 Közel tízezer maszkot osztanak ki a futsalosok Közel tízezer maszkot osztanak ki a futsalosok A Haszkovótól a Cholnoky lakótelepen át a Kalmár térig nyolcezer lakossági szájmaszkot osztanak ki szerdán az 1. Futsal Club Veszprém játékosai, edzői, vezetői. 2020. április 15. 11:39 Úgy készülünk, hogy lesz folytatás – Frank Tamás Úgy készülünk, hogy lesz folytatás – Frank Tamás Noha egyelőre semmi biztosat nem lehet tudni az élvonalbeli futsalbajnokság lehetséges folytatásáról, a kiesés ellen küzdő veszprémiek jelen körülmények között is mindent elkövetnek, hogy megőrizzék fizikai formájukat. 2020. április 5. 19:30 Rajki Tamás: Együtt kell átvészelnünk ezt az időszakot! Rajki Tamás: Együtt kell átvészelnünk ezt az időszakot! Az országunkban is tomboló világjárvány, a koronavírus miatt az élvonalbeli futsalbajnokság párharcait zárt kapuk mögött is beszüntette a Magyar Labdarúgó-szövetség. Az 1. Futsal Club Veszprém ügyvezető igazgatója, Rajki Tamás szerint bármi is lesz a járvány végkimenetele, az egyesület összes dolgozójának együttes erővel kell szembenézni azzal. 2020. március 27. 18:32 Futsal hiányában az egészségügyben dolgozókat éltették Futsal hiányában az egészségügyben dolgozókat éltették Fáklyákat gyújtva, csendesen, egymásra vigyázva éltették pénteken este az egészségügyben dolgozókat a veszprémi futsalcsapat ultrái. A szurkolók ezt követően a saját kezükkel készített molinót – melyen az áll, hogy „orvosok, ápolók hősök vagytok!” – kifeszítették a Csolnoky Ferenc Kórházzal szemben, ezzel is kifejezve tiszteletüket, köszönetüket. 2020. március 21. 11:47 Az MLSZ felfüggeszti valamennyi versenyprogramját Az MLSZ felfüggeszti valamennyi versenyprogramját A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége - a hatóságok döntésével összhangban - azonnali hatállyal felfüggesztette a szövetség valamennyi szervezett versenyprogramját és képzési eseményét átmeneti időre. 2020. március 16. 15:47 Nagyon fontos győzelmet aratott az 1. FC Veszprém Nagyon fontos győzelmet aratott az 1. FC Veszprém A több kulcsemberét is nélkülöző Veszprém 2-1-re nyert a Kecskemét vendégeként a futsal NB I alsóházi rájátszásának hétfői meccsén. 2020. március 9. 21:06 Vereséggel kezdte a rájátszást a veszprémi futsalcsapat Vereséggel kezdte a rájátszást a veszprémi futsalcsapat Nemcsak a hat kapott gól, hanem Tatai és Boromisza piros lapja miatt is fájhat a veszprémiek feje, akik pont nélkül maradtak a vendég Csömör ellen a futsal NB I alsóházi rájátszásának első fordulójában. A hétfő esti találkozó után a játékvezetői ténykedés is beszédtémát szolgáltatott. 2020. március 2. 21:13 „Új” bajnokság kezdődik – a Veszprém a Csömört fogadja „Új” bajnokság kezdődik – a Veszprém a Csömört fogadja Rögtön egy kiemelten fontos összecsapással kezdi az alsóházi rájátszás küzdelmeit a futsal élvonalban a Veszprém, amely hétfőn (18.30) a Csömört látja vendégül a Március 15. utcai csarnokban. 2020. március 1. 12:58 Futsal Magyar Kupa: a Haladás nyerte a döntőt Futsal Magyar Kupa: a Haladás nyerte a döntőt A Haladás házigazdaként nyerte meg a férfi futsal Magyar Kupát, miután a vasárnapi fináléban 4-2-re jobbnak bizonyult az előző kiírásban győztes Berettyóújfalunál. 2020. február 23. 20:45 Nem bírt a házigazdával a Veszprém Nem bírt a házigazdával a Veszprém A helyzeteit kíméletlenül kihasználó Haladás 4-0-ra nyert a Veszprém ellen a futsal Magyar Kupa szombati elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba. Frank Tamás legénysége számára véget ért a sorozat. 2020. február 22. 17:07
... 55 56 57 58 59 ...
közélet
Alig 18 évesek, de egy ilyen fesztivált sikerült megszervezniük Középiskolások szervezésében valósult meg idén is a Balaton Vibez Fesztivál, amely remek hangulattal, színes programokkal és felejthetetlen koncertekkel indította el a nyári szezont Balatonalmádiban. Galériánkban a fesztivál legjobb pillanatait gyűjtöttük össze. A kormány elrendelte a dohány- és kaszinókoncessziók felülvizsgálatát A kormány elrendelte a dohánykoncessziók teljes körű és a kaszinókoncessziók átfogó felülvizsgálatát - jelentette be a közlekedési és a beruházási miniszter csütörtökön a kormányszóvivői tájékoztatón Budapesten. Fiatal asztaliteniszezők a kézilabda szentélyében Tizenkét ország, köztük ázsiai és közel-keleti tehetségek részvételével zajlik az Asztalitenisz Reménységek Nyílt Európa Játéka a ONE Veszprém Arénában. A június 18. és 21. közötti viadalon a kontinens legjobb U13-as és U15-ös játékosai, köztük huszonöt magyar klub kiválóságai mérik össze tudásukat. A Veszprém-Balaton Európa Sportrégiója 2026 által is támogatott esemény nemcsak az értékes ranglistapontokról szól, hanem kiváló felkészülést is nyújt a nyári Európa-bajnokságra. Új képviselők, új gazdasági tervek Veszprém vármegyében Rendhagyó üzleti reggelit szervezett a Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara, amelyen a térség újonnan megválasztott négy országgyűlési képviselője – Forsthoffer Ágnes, Dr. Gáspár Levente, Dr. Balatincz Péter, Ujvári Szilvia - is részt vettek, akiktől mi is kérdeztünk. Európa öt országából érkeztek fiatalok Veszprémbe, hogy a város jövőjén dolgozzanak Háromnapos nemzetközi ifjúsági rendezvénynek adott otthont Veszprém, ahol öt európai ország fiataljai közösen kerestek megoldásokat a fenntarthatóságot érintő helyi kihívásokra. A GO_GREEN Erasmus+ projekt keretében megvalósult városi fenntarthatósági hackathon résztvevői a program végén konkrét fejlesztési ötleteket mutattak be szakmai zsűri előtt. Nem állt az Alaptörvény-módosítás útjába Sulyok Tamás Az Országgyűlés 2026.06.15-én elfogadta az Alaptörvény tizenhatodik módosítását. Sulyok Tamás köztársasági elnök megállapította, hogy az Alaptörvény módosítása e követelményeknek megfelelt, nem állnak fenn az előzetes normakontroll eljárás kezdeményezésének feltételei. Nemzetközi figyelmet kapott a veszprémi energiatároló Az energiatárolás a globális energiaátmenet egyik kulcsa, a technológiára és a jó példákra nemzetközi szinten is kiemelt figyelem irányul. A Budapesten megrendezett International Flow Battery Forum résztvevői június 18-án Veszprémbe látogattak, hogy személyesen tekintsék meg az Ideona Zrt. Európában is egyedülálló, vanádium-redox flow battery technológiára épülő energiatárolási projektjét, és ennek kapcsán átbeszéljék az energiatárolás jelenét és lehetőségeit. Csermák Zoltán kapta Az Év Veszprémi Mentőse díjat Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése Az Év Veszprémi Mentőse díjat adományozta Csermák Zoltán mentőápolónak, elismerve a betegellátás területén végzett kiemelkedő szakmai munkáját. Veszprém is beveti a fák túlélőalkalmazását Veszprém is beveti a fák megmentésére kifejlesztett Beeco mobilalkalmazást. Az országban másodikként induló közösségi locsolóprogram célja, hogy a lakosok bevonásával tartsák életben a kánikulában leginkább sebezhető fiatal csemetéket. A rendhagyó zöldítő akció részleteit Salga Balázs a VKSZ Zrt. vezérigazgatója és Kovács Áron önkormányzati képviselő mutatta be. Újraindul a nemzetközi charterforgalom Hévízről Hosszú idő után ismét kiutazó charterjárat indul a Hévíz–Balaton Airportról.
sport
Vívó Eb: ezüstéremmel zárt a női párbajtőrcsapat Ezüstérmet szerzett vasárnap a Muhari Eszter, Büki Lili, Nagy Blanka, Borsody Emma összeállítású magyar női párbajtőrcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokság zárónapján, Antonyban. Nyíltvízi úszó ob: Sárkány Zalán triplázott Sárkány Zalán a szombati 10 km után a vasárnapi 3 kilométeres kieséses versenyt és az 1500 métert is megnyerte a nyíltvízi úszók országos bajnokságán. Triatlon elit sprint ob: Trungel-Nagy Zalán és Nádas Nóra Romina sikere Ajkán A férfiaknál Trungel-Nagy Zalán, a nőknél pedig Nádas Nóra Romina nyerte a triatlonosok Ajkán rendezett sprint távú elit országos bajnokságát vasárnap. Vívó Eb: történelmi triplázás férfi kardban Sorozatban harmadszor lett Európa-bajnok a férfi kardválogatott, triplázásra az Eb-k történetében - a hazai szövetség oldalának tudósítása szerint - magyar részről korábban még nem volt példa. Nyíltvízi úszó ob: Sárkány Zalán és Nett Vivien a bajnok 10 kilométeren A férfiaknál Sárkány Zalán, a nőknél Nett Vivien nyerte a nyíltvízi úszók országos bajnokságának 10 kilométeres versenyét a felnőttek között. Vívó Eb: megvédte címét a férfi kardcsapat Aranyérmet nyert - ezzel megvédte címét - a Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású magyar férfi kardcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, Antonyban. Nyíltvízi úszó vk: Betlehem Dávid győzött 10 kilométeren, ezzel összetettben is nyert Betlehem Dávid megnyerte szombaton a 10 kilométeres számot a portugáliai Setubalban zajló nyíltvízi úszó világkupán, ezzel összetettben is az élen végzett. Nyíltvízi úszó vk: Fábián ezüst-, Mihályvári-Farkas bronzérmes Setubalban Fábián Bettina ezüst-, Mihályvári-Farkas Viktória bronzérmet nyert a női 10 kilométeres versenyszámban a nyíltvízi úszók világkupasorozatának negyedik - idei utolsó - állomásán, szombaton a portugáliai Setubalban. Fiatal asztaliteniszezők a kézilabda szentélyében Tizenkét ország, köztük ázsiai és közel-keleti tehetségek részvételével zajlik az Asztalitenisz Reménységek Nyílt Európa Játéka a ONE Veszprém Arénában. A június 18. és 21. közötti viadalon a kontinens legjobb U13-as és U15-ös játékosai, köztük huszonöt magyar klub kiválóságai mérik össze tudásukat. A Veszprém-Balaton Európa Sportrégiója 2026 által is támogatott esemény nemcsak az értékes ranglistapontokról szól, hanem kiváló felkészülést is nyújt a nyári Európa-bajnokságra. Strandkézilabda-vb: a szövetségi edző szerint óriási dolog lenne az éremszerzés Hajdu Tamás szövetségi edző szerint „óriási dolog lenne”, ha a magyar férfi strandkézilabda-válogatott érmet nyerne a jövő keddtől vasárnapig tartó zágrábi világbajnokságon.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.