Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Szombat délben döntenek a Balatonátúszásról

2010. július 29. 13:10 // Forrás: MTI
Szombat délben döntik el, hogy vasárnap meg lehet-e rendezni a 29. Coca-Cola Balatonátúszást - erről tájékoztatták csütörtökön az MTI-t.

Az indoklás szerint "a meteorológiai előrejelzések figyelembevételével, az időjárás várható változékonysága miatt" a szervezők - a vízirendészettel egyetértve - egy nappal a tervezett rajt előtt határoznak majd.

Amennyiben vasárnap sem sikerül lebonyolítani az eredetileg múlt szombatra meghirdetett eseményt, akkor idén elmarad az egyik legnépszerűbb hazai szabadidős sportrendezvény. A résztvevőknek Révfülöp és Balatonboglár között 5,2 km-t kell teljesíteniük.

A próbázókra 160-180 vitorlásból, csónakból álló "úszófolyosó" vigyáz majd, emellett a vízirendőrök is folyamatosan figyelik a mezőnyt.

vehir.hu
további cikkek
"Ne engedjétek, hogy a gondolataitok korlátozzanak abban, amire igazán képesek lehetnétek!" közélet "Ne engedjétek, hogy a gondolataitok korlátozzanak abban, amire igazán képesek lehetnétek!" A veszprémi sportgála már korábban is különleges helyet foglalt el a városi rendezvények sorában, viszont azzal, hogy 2026-ban Európa sportrégiója címet viseli a térség, idén még nagyobb figyelem hárult a kedd kora esti rendezvényre az ActiCity-ben. A hagyományokkal viszont nem szakítottak a szervezők, ezúttal is egy olimpiai bajnok gondolatait hallhatta a közönség, valamint a helyi sportolók, edzők és sportvezetők az egész éves éremgyűjteményük mellé a városi sportdíjakat is megkapták. ma 1:34 Fiataljai vezetésével nyert a One Veszprém a Tatabánya ellen One Veszprém HC Fiataljai vezetésével nyert a One Veszprém a Tatabánya ellen Dopjera Adam öt, Gáncs-Pető Máté négy gólig jutott – a címvédő One Veszprém fölényes győzelmet aratott a Tatabánya vendéglátójaként kedden a férfi kézilabda NB I-ben. tegnap 20:32 Golovin Vlagyimir nem elégszik meg a negyeddöntővel női kézilabda-válogatott Golovin Vlagyimir nem elégszik meg a negyeddöntővel Golovin Vlagyimir nem elégszik meg azzal, hogy az Európa-bajnoki bronzérmes magyar női kézilabda-válogatott tizenkét év után világbajnoki negyeddöntőben szerepel, mivel együttese szerdán tovább szeretne jutni a társházigazda Hollandia ellen. tegnap 14:52

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.