Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 12. Gergely
Veszprém
15°C
2026. március 12. Gergely
Veszprém
15°C

Veszélyes lehet a Balaton déli partján fürödni

2010. július 23. 13:03 // Forrás: index.hu
Péntek délután rekord meleg és erős déli szél, estétől lehűlés és viharos szél várható - megerősített szolgálat vízirendőröknél.

A déli parton fürdőzőket arra kérik, hogy péntek délután a forróság ellenére is csak a part közelében fürödjenek, mert a déli szél könnyen besodorhatja őket. Estétől már viharos, akár 70 km/h-s északnyugati szél is lehet.

A szörfösöket, vitorlázókat, horgászokat arra figyelmeztetik, hogy csak mentőmellényben szálljanak vízre, ha pedig bajba kerülnek, a vízi rendészet ingyenesen hívható, közvetlen számán, a 1817-es számon kérjenek segítséget.

vehir.hu
további cikkek
Ismét Veszprémbe látogat a Google Utcakép autója közélet Ismét Veszprémbe látogat a Google Utcakép autója Március 19-étől ismét útjára indul a Google Utcakép autója, hogy újabb, 360 fokos panorámaképekkel bővítse és frissítse a Google Térkép magyarországi állományát. Az idei adatgyűjtési időszak során a Street View autója több mint 50 településen készít majd képeket a különleges kamerarendszer segítségével – közölte a vállalat kommunikációs partnere. ma 14:53 Szakmai nyílt nap a különleges figyelmet igénylő gyermekek támogatásáról közélet Szakmai nyílt nap a különleges figyelmet igénylő gyermekek támogatásáról A Bartos Sándor Óvoda, Általános Iskola és EGYMI szakmai nyílt napot szervezett a Veszprémi Tankerületi Központ „Esélyt a gyermekeknek!” című RRF-1.2.4-25-2025-00008 azonosítószámú projektjének keretében. A rendezvény középpontjában a sajátos nevelési igényű (SNI), különleges figyelmet igénylő gyermekek családba kerülésének kérdései, valamint a gyógypedagógusok folyamatosan változó szerepe állt. A projekt a Széchenyi Terv Plusz, valamint Magyarország Helyreállítási és Ellenállóképességi Terve program keretében, az Európai Unió támogatásával valósult meg. ma 14:41 A Thievery Corporation, Beton.Hofi és a Kispál és a Borz is koncertezik nyáron a Gyárkertben Gyárkert A Thievery Corporation, Beton.Hofi és a Kispál és a Borz is koncertezik nyáron a Gyárkertben 2026-ban negyedik alkalommal nyitja meg kapuit a veszprémi Gyárkert Kultúrpark, ami az elmúlt években az ország egyik legizgalmasabb szabadtéri kulturális helyszínévé vált. A június közepétől szeptember elejéig tartó programsorozat idén is a hazai könnyűzenei élet legnépszerűbb előadóit és legendáit hozza el a városba, miközben nemzetközi sztárok is színpadra lépnek a több mint ötezer fő befogadására alkalmas szabadtéri koncerthelyszínen. Az első bejelentett 10 név között többek között a Halott Pénz, Beton.Hofi és a Thievery Corporation is szerepel. ma 14:27

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.