Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Nem sikerült a pontszerzés Jászberényen / Jászberényi KSE–Veszprémi Egyetem SC 122–100

2010. május 16. 5:00 // Forrás: jaszberenyonline.hu
Száz dobott pont sem volt elég a VESC férfi kosárlabdacsapatának a Jászberény ellen. A mienk feljutási esélyei elszálltak.

Férfi kosárlabda NB I/B, rájátszás az 1-8. helyért, 6. forduló:
Jászberényi KSE–Veszprémi Egyetem SC 122–100
Jászberény: Kovács A. 14/3, Wehner Z. 13/9, Godena F. 13, Drahos G. 39/18, Puskás A. 21/9. Csere: Visnyei M. 9/6, Likár 7, Horváth Cs. 6.
Veszprém: Nagy R. 20/6, Szabó B. 6, Jilling L. 9/3, Pataki Z. 15/3, Faragó P. 29/3.
Csere: Oltárczy M. 6, Bovanivics M. 7/3, Fekete Cs. 8/6.

Nyilatkozatok

Horváth Balázs, a Jászberény edzője: – Igyekeztünk a lehető legjobban kivenni a játékból a veszprémiek kulcsembereit. Nagyban köszönhető a végül sima győzelmünk a fiatal Visnyei Márton nagyszerű teljesítményének. Igyekszünk a hátralévő mérkőzéseinknek is a legjobb tudásunk szerint játszani.

Molnár István, a Veszprém edzője: – Úgy gondolom, hogy kis túlzással élve már a Jászberény felé vezető úton eldőlt a mérkőzés. Kissé csalódott vagyok, mert azt reméltem, hogy jobban össze tudjuk majd szedni magunkat a legutóbbi Szeged elleni vereség után, ám ez főként dekoncentráltságunk miatt nem jött össze.

A csapat május 21-én pénteken (18.30) az utolsó előtti fordulóban az Eger elleni búcsúzik hazai közönségtől.

Tabella itt!

vehir.hu
további cikkek
"Ne engedjétek, hogy a gondolataitok korlátozzanak abban, amire igazán képesek lehetnétek!" közélet "Ne engedjétek, hogy a gondolataitok korlátozzanak abban, amire igazán képesek lehetnétek!" A veszprémi sportgála már korábban is különleges helyet foglalt el a városi rendezvények sorában, viszont azzal, hogy 2026-ban Európa sportrégiója címet viseli a térség, idén még nagyobb figyelem hárult a kedd kora esti rendezvényre az ActiCity-ben. A hagyományokkal viszont nem szakítottak a szervezők, ezúttal is egy olimpiai bajnok gondolatait hallhatta a közönség, valamint a helyi sportolók, edzők és sportvezetők az egész éves éremgyűjteményük mellé a városi sportdíjakat is megkapták. ma 1:34 Fiataljai vezetésével nyert a One Veszprém a Tatabánya ellen One Veszprém HC Fiataljai vezetésével nyert a One Veszprém a Tatabánya ellen Dopjera Adam öt, Gáncs-Pető Máté négy gólig jutott – a címvédő One Veszprém fölényes győzelmet aratott a Tatabánya vendéglátójaként kedden a férfi kézilabda NB I-ben. tegnap 20:32 Golovin Vlagyimir nem elégszik meg a negyeddöntővel női kézilabda-válogatott Golovin Vlagyimir nem elégszik meg a negyeddöntővel Golovin Vlagyimir nem elégszik meg azzal, hogy az Európa-bajnoki bronzérmes magyar női kézilabda-válogatott tizenkét év után világbajnoki negyeddöntőben szerepel, mivel együttese szerdán tovább szeretne jutni a társházigazda Hollandia ellen. tegnap 14:52

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.