Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2023. november 30. András, Andor
Veszprém
1°C
2023. november 30. András, Andor
Veszprém
1°C

Bizakodva várja második NB I-es idényét a VEHIR-VESC

2022. október 5. 13:52
Az előttünk álló napokban hivatalosan is megkezdi második NB I-es idényét városunk felnőtt női röplabdacsapata, a VEHIR-VESC. A nyáron történt változásokról, célkitűzésekről Szokolikné Kalmár Judit szakosztályvezetővel beszélgettünk.

Átalakult szakmai stábbal, még erősebb kerettel vág neki a VEHR-VESC női röplabdacsapata második élvonalbeli idényének. Miután Szokolikné Kalmár Judit a klub szakosztályvezetőjévé lépett elő, a vezetőedzői pozíciót egy koszovói szakember, Edon Ibrahimi töltötte be a nyár folyamán.

A váltás egy felelős vezetői döntés eredménye: az egyetemen betöltött főállásom mellett nem tudtam annyi időt szentelni a csapatra, a felkészültségre, amennyit megérdemelt volna. Éreztük, hogy teljes értékű trénerre van szükség ahhoz, hogy a fejlődésünk továbbra is töretlen maradjon. Edon Ibrahimi érkezésével egy újabb fejezet vette kezdetét az életünkben; bizakodva tekintünk előre

 – nyilatkozta portálunk kérdésére Szokolikné Kalmár Judit.

Szokolikné Kalmár Judit (archív fénykép)Szokolikné Kalmár Judit (archív fénykép)

Az újdonsült szakosztályvezető elmondta, a koszovói edző hamar megtalálta a közös hangot mind a vezetőséggel, mind az újdonsült játékosaival. Szakmailag és emberileg is azt a szintet produkálja, amelyre a VEHIR-VESC-nél szükség van.

Nagy elánnal vetettük bele magunkat a munkába, a klub kötelékében egytől egyig mindenki magas hőfokon dolgozik. Bízom benne, hogy az eredmények sem fognak elmaradni az idényben. Öt extraligás gárda a fiókcsapatát is elindítja idén a bajnokságunkban, így egyszerű dolgunk biztosan nem lesz. Saját magunkra koncentrálunk, megteszünk mindent a sikeresség érdekében.

Az egykori röplabdázó a játékoskeretet érintő változásokról is beszélt. Immár veszprémi színekben versenyez a rutinos brazil játékos, Débora Araújo, illetve az amerikai Hannah Tompson is.

A légiósaink nemcsak remek röplabdázók, hanem jó emberek is. Az egyesületünknek ez mindig is fontos volt: valódi egységet csak így tudunk alkotni. A nyár folyamán a korábban anyai örömök elé néző Dádzsó Dordzsceren is visszatért közénk, valamint Sólyomvári Evelin, Székely Barbara, Bődi Panka, Szalczinger Fanni és Deli Zsófia is a klubunkat választotta. Mindegyikük jelenléte nagy erősítést jelent számunkra. Bízom benne, hogy érzik a bizalmat a részünkről

– fejezte ki reményét Szokolikné.

(archív fénykép)(archív fénykép)

Megtudhattuk, az egyesület idei célkitűzése az NB I első ötösében végezni, azaz a tavalyi eredményt túlszárnyalni. A veszprémiek a hazai mérkőzéseiket továbbra is a Táncsics Mihály Technikum csarnokában játsszák majd, ahová a belépés továbbra is ingyenes.

A veszprémiek idei első tétmérkőzését csütörtökön rendezik: Edon Ibrahimi együttese a Magyar Kupa első fordulójában az elmúlt idényben még NB I-es Kispest otthonában lép pályára 17.30-kor.

vehir.hu
Domján Attila
Események
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
Gödöllői RC
Vendég
VEHIR-VESC
Időpont
2023. október 7. 17:00
Helyszín
Gödöllő, MATE Sportcsarnok
Eredmény
1-3
részletek
Sorozat
Női röplabda Magyar Kupa 2023/24
Hazai
BDSE-Emericus SE
Vendég
VEHIR-VESC
Időpont
2023. október 12. 17:45
Helyszín
Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok
Eredmény
0-3
részletek
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
Békéscsabai RSC
Vendég
VEHIR-VESC
Időpont
2023. október 14. 14:30
Helyszín
Békéscsabai Városi Sportcsarnok
Eredmény
0-3
részletek
Sorozat
Női röplabda Magyar Kupa 2023/24
Hazai
VEHIR-VESC
Vendég
BDSE-Emericus
Időpont
2023. október 19. 18:30
Helyszín
Veszprém, Táncsics Mihály Szakgimnázium
Eredmény
3-0
részletek
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
SZRSE
Vendég
VEHIR-VESC
Időpont
2023. október 28. 18:00
Helyszín
Szeged, József Attila Ált. Isk.
Eredmény
1-3
részletek
Sorozat
Női röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntő 2023/24
Hazai
VEHIR-VESC
Vendég
Fatum Nyíregyháza
Időpont
2023. október 31. 18:45
Helyszín
Veszprém, Táncsics Mihály Technikum
Eredmény
0-3
részletek
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
VEHIR-VESC
Vendég
UTE U21
Időpont
2023. november 12. 16:00
Helyszín
Veszprém, Táncsics Mihály Szakgimnázium
Eredmény
3-0
részletek
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
VEHIR-VESC
Vendég
Kispest SE
Időpont
2023. november 18. 16:00
Helyszín
Veszprém, Táncsics Mihály Szakgimnázium
Eredmény
3-0
részletek
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
VEHIR-VESC
Vendég
BDSE-Emercius
Időpont
2023. november 26. 16:00
Helyszín
Veszprém, Táncsics Mihály Szakgimnázium
Eredmény
1-3
részletek
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
BVSC-Zugló
Vendég
VEHIR-VESC
Időpont
2023. december 2. 18:00
Helyszín
Budapest, BVSC-Zugló Röplabdacsarnok
Eredmény
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
Vasas SC
Vendég
VEHIR-VESC
Időpont
2023. december 9. 18:00
Helyszín
Budapest, Vasas Folyondár Új Csarnok
Eredmény
Sorozat
Női röplabda NB I 2023/24
Hazai
VEHIR-VESC
Vendég
MTK Budapest
Időpont
2023. december 16. 16:00
Helyszín
Veszprém, Táncsics Mihály Szakgimnázium
Eredmény

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.