Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Több zöldfelület

2010. január 20. 11:18
Megújuló fasor az Aradi utcában, forgalomváltozás a Tüzér utcában. Összefoglaló a városfejlesztési bizottság januári üléséről. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom

- A mesterséges környezeti elemek számának növekedésével szükségét éreztük annak is, hogy a zöld felületek aránya nőjön. Vannak olyan városrészek, ahol a közlekedési terhelés ellensúlyozására a fasor az egyik leghatékonyabb megoldás, mivel azon túl, hogy környezetünk állapotát javítja, kondicionálja a városi klímát és esztétikailag is előnyős - mondta el Brányi Mária bizottsági elnök.


Brányi Mária

A bizottság külön napirendi pontban foglalkozott a Tüzér utcai lakosok problémáival, akik több levelet is írtak már az önkormányzatnak: az utca forgalmát szeretnék csökkenteni, a tehergépkocsik forgalmát szabályozni. Mihalovics Péter fideszes képviselő, bizottság tag elmondta, intézkedni fog a választókörzetét érintő ügyben, Debreczenyi János polgármestert pedig arra kéri, hozzanak döntést súlykorlátozó tábla elhelyezéséről az utcában.

Szausev Xénia
további cikkek
Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? közélet Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? Egy egyszerűnek tűnő jogszabályi mondat, amely a gyakorlatban véget nem érő adminisztratív útvesztőbe sodorja a városokat. Veszprémben a Cholnokyváros kukái mellett nemrég újra felhalmozott lomok esete tökéletesen mutatja meg, hogyan pattog a felelősség a társasházak, az önkormányzat és a szolgáltatók között. Kovács Zoltán városüzemeltetési irodavezetővel jártunk utána, kinek a zsebére megy az illegális szeméthegyek eltakarítása, és hogyan lehetne elkerülni a kialakult patthelyzetet egy amúgy ingyenesen elérhető szolgáltatással. ma 8:57 'Nem vagyok kedves, azt hiszem, ez most előny' – Unger Anna vezetheti az NVVH-t közélet 'Nem vagyok kedves, azt hiszem, ez most előny' – Unger Anna vezetheti az NVVH-t Unger Anna Rózát jelölte az Országgyűlés Igazságügyi és Alkotmányügyi Bizottsága e a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) élére. A politológus a döntést követően közösségi oldalán köszönte meg a támogatást, pénteken pedig az Országgyűlés mondhatja ki a végső szót. A tisztség betöltéséhez kétharmados többség szükséges. tegnap 13:55 Januártól 120 ezer forintra emelkedik a legalacsonyabb öregségi nyugdíj közélet Januártól 120 ezer forintra emelkedik a legalacsonyabb öregségi nyugdíj Január 1-jétől 120 ezer forintra emelkedik az öregségi nyugdíj legalacsonyabb összege – közölte Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön. tegnap 11:55

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.