Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. április 1. Hugó
Veszprém
5°C
2026. április 1. Hugó
Veszprém
5°C

Jót tenni jó

2014. november 6. 12:13
Hetedik alkalommal rendezik meg a Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület által szervezett jótékonysági gálát november 22-én a Lovassy László Gimnáziumban.

Némedi Lajos alpolgármester a jótékonysági gála beharangozó sajtótájékoztatóján elmondta, hogy példaértékű az a széleskörű összefogás, amelyben számos intézmény, gazdasági szervezet, egyházi vezető, művész és egy Veszprém kívüli önkormányzat fog össze annak érdekében, hogy a városban élő hátrányos helyzetű fiatalokon segítsenek. A cél elérése érdekében idén hetedik alkalommal rendeznek jótékonysági gálát a Lovassy László Gimnáziumban.

Szabó Péter és Némedi LajosSzabó Péter és Némedi Lajos

Molnár F. Roland, a Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület elnöke szerint jó érzés, mikor gyermekünk arcán mosolyt látunk. A gála célja, hogy ezt a mosolyt a városban élő hátrányos helyzetű fiatalok arcán is láthassuk. A jótékonysági esemény közel félszáz gyermeknek nyújt majd segítséget. 

Márfi Gyula érsek beszédében hangsúlyozta: fontos, hogy legyenek olyan emberek, akik nem hivatalból, csupán jóindulatból és szeretetből segítenek a hátrányos helyzetű fiatalokon. 

Márfi Gyula, Molnár F. Roland és Kiss CsabaMárfi Gyula, Molnár F. Roland és Kiss Csaba

A sajtótájékoztató végén a Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület és Szentantalfa önkormányzata kötött együttműködési megállapodást. Kiss Csaba, a település polgármestere elmondta, hogy eddig is szoros kapcsolat állt fent a a falu és az egyesület között, amelyet reményeik szerint a most megkötött együttműködési megállapodás tovább erősít majd. 

Csepely Máté
Domján Attila
további cikkek
Hallgatóbarát kategóriában élen a Pannon Egyetem Pannon Egyetem Hallgatóbarát kategóriában élen a Pannon Egyetem A Pannon Egyetem nyerte el a Hallgatóbarát Egyetem címet az Év Egyeteme 2026 Gálán, emellett a Sikeres felvételi kampány kategóriában is az ország legjobb három intézménye közé került. A Gödöllőn megtartott ünnepségen a magyar felsőoktatás legkiemelkedőbb teljesítményeit díjazták, ahol az intézmény a hallgatói közösségért végzett áldozatos munkájával érdemelte ki az elismerést. tegnap 16:26 Mentesítő és megerősített járatokkal készül a MÁV-csoport a húsvéti hétvégére közélet Mentesítő és megerősített járatokkal készül a MÁV-csoport a húsvéti hétvégére A tavaszi szünetre való tekintettel már nagycsütörtök délutánjától megerősített járatokkal, tartalék járművekkel és több személyzettel készül a húsvéti csúcsforgalomra a MÁV-csoport - közölte a társaság kedden. tegnap 15:47 Kutyajogsi után itt a Macskajogsi állatvédelem Kutyajogsi után itt a Macskajogsi Magyarországon a becslések szerint jóval több macska él, mint kutya, a megfelelő gondozásukkal kapcsolatos ismeretek azonban sokszor hiányosak. Ezen a helyzeten hivatott változtatni a Közös ügyünk az állatvédelem Alapítvány legújabb kezdeményezése. Veszprémben Ovádi Péter, állatvédelmi kormánybiztos által bejelentett, mindenki számára ingyenesen elérhető Macskajogsi program hiteles tudással szolgál a gazdáknak és a leendő állattartókat. tegnap 21:47

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.