Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Nyugdíjasok karácsonya a Pannon Várszínházzal / – mi alakítjuk a világot –

2008. december 19. 16:54
Bensőséges ünnepségen köszönthették a veszprémi nyugdíjasok a karácsonyt. A VMK nagyterme megtelt a város különböző nyugdíjas szervezeteinek tagjaival, akik nagy tapssal fogadták a Hajdú Imrénét, Manyikát, a nyugdíjasok veszprémi örökmozgóját, szervezőjét. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom

                         

Az ünneplőket Veszprém polgármestere, Debreczenyi János köszöntötte. Beszédében az ünnepvárás szeretetteljességéről szólt, megemlítve, hogy miközben szinte egész éven át sodródunk az árral, vannak olyan pillanatok, amikor nem szabad nem megállni. Ez pedig a karácsonyi készülődés. A kapkodásban ugyanis elvész az ajándékozás öröme.


A polgármester kiemelte az idős korosztály szerepének fontosságát (de hisz önök neveltek bennünket), s azt, hogy soha nem szabad feladni saját fontosságunkat. Az ajándékozás – összegezte – csak akkor ér valamit, ha mögötte őszinteség van.


Az ünnepi műsorban a Pannon Várszínház művészei adtak könnyed, s az ünnepvárás melegségét is sugárzó műsort.



Zatkalik András
további cikkek
Magyar kutató is hozzájárult a NASA új űrteleszkópjának fejlesztéséhez közélet Magyar kutató is hozzájárult a NASA új űrteleszkópjának fejlesztéséhez Hamarosan új korszak kezdődhet a csillagászatban, amiben Detre Örs Hunor, magyar fizikus, csillagász is nagy szerepet játszik. A NASA Nancy Grace Roman űrteleszkópja a tervek szerint augusztus 30-án indulhat a floridai Kennedy Űrközpontból. ma 10:58 Gripen-baleset - Ruszin-Szendi Romulusz: a pilótának és a tűzoltóknak köszönhető a nagyobb károk elkerülése közélet Gripen-baleset - Ruszin-Szendi Romulusz: a pilótának és a tűzoltóknak köszönhető a nagyobb károk elkerülése A pilóta lelki nyugalmának, felkészültségének, magabiztosságának, a honvédség és a tűzoltók gyors reagálásának köszönhető, hogy nem esett kár a civil infrastruktúrában a Gripen vadászgép lezuhanásakor - hangsúlyozta a honvédelmi miniszter a Facebookra hétfőn feltöltött, a baleset helyszínén felvett videónyilatkozatában. tegnap 15:22 Fontos lépés a Balaton-part védelmében: két beruházás is elveszíti kiemelt státuszát közélet Fontos lépés a Balaton-part védelmében: két beruházás is elveszíti kiemelt státuszát Megszűnik a balatonvilágosi Club Aliga, valamint a Tihanyi Kastélyszálló és Tréningközpont beruházásának nemzetgazdasági szempontból kiemelt státusza - erről írt posztjában Forsthoffer Ágnes házelnök, a térség országgyűlési képviselője.  tegnap 14:35

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.