Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Júniusra kiderül, hogy hány orvos „szakít” az OEP-pel

2008. április 22. 11:17
Június közepére kiderülhet, hány háziorvos mondja fel szerződését az OEP-pel. A Magyar Orvosi Kamara ezekben a napokban postázza több mint tízezer helyre az esetleges szerződésbontás részleteit. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom
A betegellátók az ellen tiltakoznának így, hogy a kormány a sikeres népszavazás után kijelentette: nem pótolja a vizitdíj miatt kieső bevételeket. Éger István, a Magyar Orvosi Kamara elnöke úgy véli, ha a kormány nem talál mielőbb fedezetet, kezelhetetlen válságba jutnak a háziorvosok.

Az önkormányzatoknak egyelőre nincs vészforgatókönyvük arra az esetre, ha az alapellátásban résztvevők szerződést bontanának. Pedig ebben az esetben a praxisok nem kapnának támogatást a központi forrásból.

Beke G. László
további cikkek
Paks felé tartó kisrepülőgép miatt riasztották a magyar Gripeneket közélet Paks felé tartó kisrepülőgép miatt riasztották a magyar Gripeneket Riasztották a Magyar Honvédség készenléti vadászgépeit szombat reggel, miután egy férfi felszállt egy Kalocsán parkoló kisrepülővel, majd Paks felé indult - közölte a honvédelmi miniszter a közösségi oldalán. ma 14:14 Pótfelvételi: több mint 400 új hallgató jutott be a Pannon Egyetemre közélet Pótfelvételi: több mint 400 új hallgató jutott be a Pannon Egyetemre Újabb sikeres felvételi időszakot zárt a Pannon Egyetem: a csütörtökön kihirdetett pótfelvételi ponthatárok alapján 407 jelentkező nyert felvételt az intézmény képzéseire, így ők szeptembertől már pannonos hallgatóként kezdhetik meg tanulmányaikat. ma 1:18 Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? közélet Kinek a szemetét fizetik a veszprémiek? Egy egyszerűnek tűnő jogszabályi mondat, amely a gyakorlatban véget nem érő adminisztratív útvesztőbe sodorja a városokat. Veszprémben a Cholnokyváros kukái mellett nemrég újra felhalmozott lomok esete tökéletesen mutatja meg, hogyan pattog a felelősség a társasházak, az önkormányzat és a szolgáltatók között. Kovács Zoltán városüzemeltetési irodavezetővel jártunk utána, kinek a zsebére megy az illegális szeméthegyek eltakarítása, és hogyan lehetne elkerülni a kialakult patthelyzetet egy amúgy ingyenesen elérhető szolgáltatással. tegnap 8:57

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.