Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

MSZP: a kormány vegye meg a Pápai Húst is!

2013. augusztus 25. 19:34 // Forrás: mti
A kormány tegyen vételi ajánlatot a Pápai Hús 1913 Kft.-re is, hiszen a pápai munkahelyek megtartása épp oly fontos, mint a dunaújvárosiaké a Dunaferrnél - mondta Mesterházy Attila, az MSZP elnöke Pápán.

Az ellenzéki politikus felhívta a figyelmet, hogy a Pápai Hús Kft. komoly gondban van, a kormány mégsem tett komoly lépéseket azért, hogy megmentse az itteni munkahelyeket, ugyanakkor a másik megyében, a Dunaferr esetében vételi ajánlatot tett a cégre. A szocialisták azt követelik a kormánytól, tegyen határozott lépéseket azért, hogy a Pápai Hús 1913 Kft. gondja megoldódjon, ha kell, reorganizációval, ha kell, vételi ajánlattal - mondta az MSZP elnöke.

vehir.hu
további cikkek
„Újságíró vagyok, pedig újságírás már nincs” Life&Style „Újságíró vagyok, pedig újságírás már nincs” Az Öt című televíziós műsorban hétről hétre véleménycunamit zúdít a politikai közéletre Hont András, aki az utolsó bástyák egyikeként képvisel egy szakmát, ami szerinte a gyakorlatban már nem is létezik. De vajon mikor független a sajtó és mitől tud(na) függetlenedni? Hogyan alakult át a médiamunkások helyzete a kilencvenes évektől, amikor a politikusok a nyilvánosság érdekében még dörgölőztek az újságírókhoz mostanra, amikor már fenyegetik őket? Ezekről, az Öt létrejöttéről és a miniszterelnöki interjúról is beszélgettünk. 2025. december 12. 1:26 Lesz elegendő magyar hal minden család asztalára közélet Lesz elegendő magyar hal minden család asztalára A magyar akvakultúrában dolgozók kiváló munkát végeztek, így lesz elegendő magyar hal minden család asztalára; az emberek idén is a tavalyi áron juthatnak halhoz, haltermékekhez - mondta az agrárminiszter kedden Budapesten sajtótájékoztatón. 2025. december 10. 9:27 A fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit választja közélet A fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit választja December első hetében tömegesen is elkezdődött a fenyőfák árusítása az alkalmi árusok utcai és piaci standjain, a vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel otthonában - közölte az Agroinform.hu vasárnap. 2025. december 8. 8:30

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.