Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Hétvégén kezdődik a rájátszás

2013. április 2. 20:54
Elkészült az első osztályú női kézilabda bajnokság középházi rájátszásának menetrendje. Vasárnap a Kiskunhalas vendéglátójaként kezd a Barabás – számolt be a veszprembarabaskc.hu.

Március 31-én véget ért a női kézilabda-bajnokság alapszakasza, amelyet a heteik helyen zárt a Veszprém Barabás Duna Takarék KC. Róth Kálmán tanítványai így az 5-8. helyért játszhatnak a rájátszásban, melynek első fordulójában április 7-én (vasárnap) 18 órakor Kiskunhalas csapatát fogadják.

A Barabás-lányok bravúros győzelmekkel is büszkélkedhetnek az alapszakaszból

Női kézilabda NB I, rájátszás az 5-8. helyért:
1. forduló: április 7. (vasárnap) 18:00 Veszprém–Kiskunhalas
2. forduló: április 17. (szerda) 18:00 Fehérvár–Veszprém
3. forduló: április 20. (szombat) 18:00 Dunaújváros–Veszprém
4. forduló: április 24. (szerda) 18:30 Veszprém–Fehérvár
5. forduló: április 28. (vasárnap) 18:00 Kiskunhalas–Veszprém
6. forduló: május 8. (szerda) 18:30 Veszprém–Dunaújváros

vehir.hu
további cikkek
Huszonkét gólos győzelemmel zárta az évet a One Veszprém One Veszprém HC Huszonkét gólos győzelemmel zárta az évet a One Veszprém A címvédő One Veszprém 47-25-re kiütötte a vendég Balatonfüredet a férfi kézilabda élvonal szombati összecsapásán. Xavier Pascual legénysége úgy állt a tabella élére, hogy a második Szeged már két találkozóval többet játszott. ma 17:44 A norvég úthenger Erről jut eszembe… A norvég úthenger Nem tudom, volt-e valaha a sport történetében annyira előre lefutottnak tekinthető világbajnoki döntő, mint a vasárnap a hollandiai Rotterdamban megrendezésre kerülő német-norvég női kézilabda-mérkőzés. A fogadóirodáknál jelenleg nyolcas szorzóval kínálják a vb-társházigazda Németország győzelmét, ezzel szemben aki Norvégia sikerére tenné fel a pénzét, csak 1,15-szörös hozamra számíthat. ma 14:10 Női kézilabda NB I: az önkormányzat segíti a működést Dunaújvárosban, de hosszabb távon visszafogja a támogatást kézilabda Női kézilabda NB I: az önkormányzat segíti a működést Dunaújvárosban, de hosszabb távon visszafogja a támogatást A dunaújvárosi önkormányzat azonnali segítség formájában támogatást biztosított a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémiának annak érdekében, hogy munkatársai megkaphassák a fizetésüket, így biztosítva a működés folyamatosságát az ünnepi időszakban, az elmúlt években nyújtott százmilliós mértékű támogatásokat viszont a jövőben a város nem tudja nyújtani - számolt be róla a DKKA a közösségi oldalán. ma 13:56

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.