Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Panelprogram: aggályok és döntések

2008. szeptember 26. 17:12
Nem mindegy, hogy a dokumentációra mi van ráírva, forráshiány vagy nem jó pályázat. Utólag nézve vélhetően hibáztam, de úgy ítélem meg, hogy végül jó döntést hoztunk - mondta Baumgartner Lajos a panelprogrammal kapcsolatban Mazák György észrevételeire.
Néhány nappal korábban a pénzügyi bizottság elnöke, Mazák György a következőket mondta: - A pályázati rendszerben megfogalmazott szempontokat helyenként fölülírva, láthatatlan, új szempontok jelentek meg.
Baumgartner Lajos a Vehirnek elmondta : - A fenti állítással szemben nincs szó ilyesmiről. Tiszta lapokkal játszottuk. A pályázatot a hivatal dolgozói készítették elő, akik tényleg hibáztak. Természetesen lehet vagdalkozni, de jó döntést hoztunk. Örülnék, ha a szocialisták a panelprogram elleni háború helyett inkább az Önkormányzati Minisztériumnál lobbyznának a veszprémi sikerekért - majd hozzátette - A Halle utca 5. azért nem nyert el támogatást a pályázaton, mert 529.000 forintra pályáztak a lehetséges 400.000 helyett.

vehir.hu
további cikkek
új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem közélet új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem Új, multifunkcionális beltéri levegőtisztító rendszert fejlesztett a Pannon Egyetem nemzetközi együttműködésben. A projekt célja egy olyan innovatív, beltéri használatra szánt levegőtisztító berendezés kifejlesztése volt, amely egyszerre képes a levegőben található káros vegyi anyagok lebontására, a szálló por kiszűrésére és a kórokozók elpusztítására, mindezt energiatakarékos, látható fényen működő technológia segítségével. ma 16:50 Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap közélet Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap Oroszország kész haladéktalanul leállítani az ukrajnai harci cselekményeket, ha teljesülnek a biztonsági garanciákra vonatkozó feltételei - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai sajtótájékoztatóján. ma 16:31 Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából közélet Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából Immáron ötödik éve részesülnek tápadományban az állatvédő szervezetek, ami nagy segítséget jelent számukra a hideg, téli időszakban. A tápadományok kiszállítása pénteken megkezdődött – közölte az állatvédelemért felelős kormánybiztos stábja. ma 14:00

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.