Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 22. Beáta
Veszprém
14°C
2026. március 22. Beáta
Veszprém
14°C

Fotópályázatot hirdetett a kormány

2011. augusztus 24. 17:28 // Forrás: MTI
A kormányzati portál szerkesztősége olyan fotókat vár, amelyek augusztus 20-án az ünnephez kapcsolódó témában készültek az ország bármely pontján.

A honlapon szerdán közzétett felhívás szerint a győztes fotó készítőjét Veres Zoltán műrepülő Európa-bajnok várja egy közös műrepülésre, ezen kívül a legjobb fotókat is bemutatják.

A rövid címmel ellátott, fekete-fehér vagy színes képeket elektronikusan, nagy felbontásban lehet beküldeni jpg, pdf vagy tif formátumban szeptember 9-én 12 óráig a sajto@kormany.hu e-mailcímre. Egy pályázó legfeljebb három fotóval nevezhet nevének, lakcímének, születési dátumának és telefonszámának megadásával. A kiírás szerint a kép megfelelő mérete minimum 2000 x 3000 pixel.

A pályázat leendő nyertesének jutalmát - a műrepülést - Kovács Zoltán kormányzati kommunikációért felelős államtitkár szerdán kipróbálta.

vehir.hu
további cikkek
68 emberrel 27 órányi izgalmas beszélgetés egy kötetbe sűrítve kultúra 68 emberrel 27 órányi izgalmas beszélgetés egy kötetbe sűrítve A képernyőről a lapokra költözött a veszprémi StúDió podcast. Dióssy László és Wéber László népszerű beszélgetőműsorából a páros kiválasztott 68 „megkerülhetetlen” embert, akiknek az interjúit kötetbe foglalták. A péntek délután a Betekints Hotelben tartott bemutatón több érdekes és olykor megmosolyogtató kulisszatitkot is felfedtek a szerzők a könyvről. tegnap 13:11 Egy jegy, egy esély – színházi összefogás Simi gyógyulásáért kultúra Egy jegy, egy esély – színházi összefogás Simi gyógyulásáért Simi egy ritka genetikai rendellenességgel született, tízéves, életvidám kisfiú, aki – minden nehézség ellenére – tele van álmokkal. Szeret sütni-főzni, horgászni, barátaival időt tölteni, és legnagyobb vágya, hogy egyszer önállóan járhasson, szabad életet élhessen. 2026. március 18. 16:21 Gasztroszínházi előadás, amelyen keresztül Veszprém történelmi múltja is kiviláglik kultúra Gasztroszínházi előadás, amelyen keresztül Veszprém történelmi múltja is kiviláglik A Flódni című improvizációs színházi est receptje – ahogy egyik alkotója, Stahl Judit fogalmaz – meglepően egyszerűnek tűnik: össze kell keverni a színházi rögtönzést Budapest és más magyar városok elfeledett kultúrtörténeti és gasztronómiai sztorijaival, majd az egészet olyan színészekre bízni, akik a legváratlanabb helyzetekből is képesek jelenetet teremteni. A produkció alapötlete és dramaturgiai váza Judit és lánya, Stahl-Bohus Hanna közös munkájából született meg, őket kérdeztük a veszprémi előadásról, ami március 20-án lesz a Hangvillában. 2026. március 17. 15:53

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.