19°C
19°C

Az utolsó kör dönt

2011. május 15. 20:46
A Békéscsaba legyőzte a Dunaújvárost, így amennyiben a záró körben a Barabás KC is így tesz, hetedikként zár az NB I-ben.

Női kézilabda NB I, rájátszás az 5-8. helyért, 5. forduló:
Békéscsabai ENK SE–Dunaújvárosi NKKSE 30:27 (20:17)

Szombati eredmény
Alcoa FKC–Veszprém Barabás KC 32:28 (18:16)

Tabella

5. Alcoa Fehérvár KC 5 4 1 157–147 +10  12
6. Békéscsabai ENK SE 5 3 2 149–143 +6  9
7. Dunaújvárosi NKKSE 5 1 1 3 149–147 +2  5
8. Veszprém Barabás KC 5 1 1 3 133–151 –18  4
Nem szakad meg a nagy sorozat Erről jut eszembe… Nem szakad meg a nagy sorozat A veszprémi férfi kézilabdacsapat újabb diadalával folytatódott az 1988-ban indult páratlan győzelemsorozat. Az elmúlt 36 idényben mindig a királynék városába került vagy a bajnoki cím, vagy a Magyar Kupa, ebből 19-szer egyszerre mindkettő. ma 6:01 Gulyás: rengeteg dologgal megleptek minket Telekom Veszprém Gulyás: rengeteg dologgal megleptek minket Gulyás Péter, a Telekom Veszprém másodedzője szerint a Szeged rengeteg dologgal meglepte őket a férfi kézilabda Magyar Kupa vasárnapi döntőjének első félidejében, ennek ellenére végül sikerült 33-30-ra győzniük. 2024. május 19. 23:26 Európai kézilabdaligák: Rosta Miklós csapata nyerte a Román Kupát Rosta Miklós Európai kézilabdaligák: Rosta Miklós csapata nyerte a Román Kupát Rosta Miklós csapata, a bajnok Dinamo Bucuresti nyerte a férfi kézilabda Román Kupa vasárnapi döntőjét. 2024. május 19. 20:37 Megvédte címét a Telekom Veszprém, harmincegyedszer is elhódította a Magyar Kupát! Telekom Veszprém Megvédte címét a Telekom Veszprém, harmincegyedszer is elhódította a Magyar Kupát! A Telekom Veszprém kemény küzdelmet követően 33-30-ra nyert az örök rivális OTP Bank-Pick Szeged ellen a férfi kézilabda Magyar Kupa vasárnap esti fináléjában. A címvédő "Építők" immár harmincegyedik alkalommal emelhette magasba a kupsorozat trófeáját! 2024. május 19. 19:45