Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 17. Gertrúd
Veszprém
9°C
2026. március 17. Gertrúd
Veszprém
9°C

Apa és fia volt az önbíráskodó

2011. május 6. 14:11 // Forrás: Veszprémi Rendőrkapitányság
Megütötték, kirángatták a kocsiból, majd elhajtottak az autóval – mindez Veszprémben, a Stromfeld utcában.

Tegnap a késő délutáni órákban tett bejelentést egy férfi, hogy a Stromfeld utcában lévő parkolóból szeretett volna kiállni főnöke gépkocsijával, mikor egy számára ismeretlen autó megállt mögötte, abból kiszállt négy férfi, egyikük megütötte, majd kirángatta a vezetőülésből, és elhajtott az autóval. Az elkövetők annyit még közöltek vele, hogy ha keresik, akkor hol találják meg a kocsit.

A bejelentést követően a Veszprémi Rendőrkapitányság nagy erőkkel kezdte meg az elkövetők felderítését. Az eltulajdonított gépkocsit a 8. számú főút Márkó és Herend közötti szakaszán sikerült feltartóztatni. A gépkocsiban két férfi, apa és fia, tartózkodtak, akik közül a sofőr még ittas állapotban is volt.

A feltételezett elkövetőket a Veszprémi Rendőrkapitányságra előállították, majd őrizetbe vették, ellenük önbíráskodás bűncselekményének elkövetése miatt indult büntetőeljárás. A kihallgatásokat követően kiderült, hogy elszámolási vita volt a kocsi tulajdonosa és a támadók között.

 

vehir.hu
további cikkek
Rekordszámú szervezet nyert támogatást az állatvédő civil szervezeteknek szóló 1 milliárd forintos pályázaton közélet Rekordszámú szervezet nyert támogatást az állatvédő civil szervezeteknek szóló 1 milliárd forintos pályázaton Minden eddiginél nagyobb érdeklődés mellett zárult az állatvédő civil szervezetek támogatását célzó, 1 milliárd forintos keretösszegű pályázat. Az idei év januárjában meghirdetett felhívás eredményeként 472 állatvédő civil szervezet részesül állami támogatásban, ami újabb fontos lépés az állatvédelemben dolgozó civil közösségek megerősítésében – írta közleményében Ovádi Péter állatvédelemért felelős kormánybiztos. tegnap 16:51 Navracsics Tibor úgy kapcsolta össze a vasárnapi két nagy nagyrendezvényt, hogy azt mégsem fertőzi a közbeszéd állapota Navracsics Tibor Navracsics Tibor úgy kapcsolta össze a vasárnapi két nagy nagyrendezvényt, hogy azt mégsem fertőzi a közbeszéd állapota Navracsics Tibor, közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Facebookra feltöltött videójában a vasárnapi fideszes Békemenet és tiszás Nemzeti Menet kapcsán osztott meg egy érdekes gondolatot, amelyben sikerült politikailag úgy összekapcsolni a két eseményt, hogy abban mégsem jelenik meg a két nagytábor közötti zsigeri ellentét. tegnap 15:03 A vizek tisztaságáért működött együtt partnereivel a Pannon Egyetem Pannon Egyetem A vizek tisztaságáért működött együtt partnereivel a Pannon Egyetem Sikeresen befejeződött a „Költséghatékony adszorbensek és vízszűrő töltetek kifejlesztése kockázatos gyógyszermaradványokra” című, 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00309 azonosítószámú projekt. tegnap 10:47

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.