11°C
11°C

Rájátszás: BKSE-siker a fővárosban

2011. április 23. 14:41 // Forrás: NSO
Félidei döntetlent követően nyolc találatlattal nyert a Sótonyi-csapat a PLER ellen a rájátszás pénteki meccsén.

Férfi kézilabda NB I rájátszás az 5-8. helyért, 1. forduló:
PLER KC–Balatonfüredi KSE 24–32 (14–14)
Lőrinci sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Medve, Nagy László
PLER: Székely – Szalafai 1, Marczinkó 1, Kocsi 1, Kupi 2, Lendvai 1, Pálos 3 (1). Csere: Tóth B. (kapus), Debreczeni, Rév 2, GAZDAG 5 (2), PÁL 7, MIKITA 1. Edző: Adorján Gábor.
Balatonfüred: SZATMÁRI – Tombor 6, Kovács Gy. 3, SANDRK 6, Kis Á. 1, Salamon 4, Pásztor 4. Csere: Szabó T. (kapus), Németh 1, Lelkes 1, SZŐLLŐSI BENCE 5, Zdolik, Szőllősi Balázs, Kemény 1. Edző: Sótonyi László.
Az eredmény alakulása. 5. p.: 1–2. 12. p.: 7–4. 15. p.: 7–8. 36. p.: 18–17. 51. p.: 21–26.
Kiállítások: 2, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 1/0.

Edzői nyilatkozatok

Adorján Gábor: – Sokáig jól tartottuk magunkat, de a második félidőben sok ziccer maradt ki, és nem tudtunk elmozdulni huszonnégy lőtt gólról.

Sótonyi László: – Kéthetes kihagyás után nyögvenyelősen kezdtünk, de a végére biztosan hoztuk a papírformát.