Bajban az MSZP-szlogen
| Választás 2010 vehir.hu Forrás: Magyar Nemzet / vehir 2010. 03. 08. 09:44 |
A szocialisták tagadják, hogy a két üzenetnek köze lenne egymáshoz, az ügynökség viszont vizsgálatot ígér.
„Többen vagyunk, mint bárki gondolná” – ez a címe az MSZP kampánydalának, „Többet fejlődünk, mint gondolná” – olvasható a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség hirdetésein. A szocialisták tagadják, hogy a két üzenetnek köze lenne egymáshoz, az ügynökség viszont vizsgálatot ígér.
A szocialisták kampányszlogenjéhez kísértetiesen hasonló szavakkal reklámozza az Új Magyarország fejlesztési terv állítólagos eredményeit a kormányzat több száz millió forintnyi közpénzből. „Többet fejlődünk, mint gondolná!” – olvasható azokon a köztéri plakátokon és internetes hirdetésekben, amelyeket a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség (NFÜ) rendelt meg. Eközben az MSZP kampányfilmjében Mesterházy Attila miniszterelnök-jelölt azt mondja: „Többen vagyunk, mint gondolná”, a párt hivatalos kampánydalának címe pedig apró módosítással ugyanez: „Többen vagyunk, mint bárki gondolná”.
Kíváncsiak voltunk, miért használja fel az MSZP saját kampányához az uniós források fölött bábáskodó NFÜ közpénzekből készített reklámszövegét – a részleteket a Magyar Nemzet hétfői számában olvashatják.
| Vissza az elejére | Hozzászólások (4) |
Megosztás
A rovat további cikkei
- Letették az esküt az OVB tagjai
- Október 3-án újra választunk
- Választási kisokos
- Mesterházyt ajánlja frakcióvezetőnek az elnökség
- Kik kaphatnak államtitkári posztot?
- Alakulóban az alakuló ülés
- Öt nagy nemzeti ügyről kezdődnek konzultációk
- A második forduló elemzése
- Kétharmados Fidesz-KDNP parlamenti többség
- Kétharmados Fidesz-KDNP parlamenti többség



