Új kapus Füreden

kézilabda vehir.hu Forrás: dr. Király G. István 2010. 03. 09. 21:37

Szabó Tamás a kéztörés után lábadozó Szabó Imrét helyettesíti a balatonfüredi kézilabdacsapatnál. Szerdán a Csurgó ellen már védhet.

2009 decemberében megsérült a Balatonfüredi KSE kapusa, Szabó Imre. A hálóőr kezéről az elmúlt héten került le a gipsz. Sajnos a Füreden méltán népszerű „Jimmy” kezéről készült újabb felvétel, illetve a dunaújvárosi specialistánál, Frank doktornál megejtett konzílium nem hozott megnyugtató eredményt. A törött csont még nem terhelhető, így Szabó Imre továbbra sem tud csapata rendelkezésére állni.

Ezért kihasználva az átigazolásra rendelkezésre álló utolsó napokat, a szezon végéig a fürediek leigazolták Szabó Tamást, a főiskolás válogatott kapusát. Szabó Tamás 1982-ben született. Egy rövid pécsi kitérőt leszámítva tavalyig a Komlói Bányászt erősítette. A baranyaiak kiesése után Gyöngyösre igazolt, ahol húsz meccsen szerepelt. Mivel Gyöngyösre visszaigazolt Debrecenből Kenyeres Pál, így a füredieknek sikerült megegyezni mind vele, mind az együttesével, hogy a lehető leggyorsabban a Balaton partján játszhasson.

Szabó Tamás hétfőn este már együtt gyakorolt a többiekkel, kedden a papírokat intézi Bene Tamással és holnap már ott lehet a Csurgó elleni keretben.
 

Cikkeink szabadon átvehetőek a forrás (vehir.hu) megjelölésével, interneten a cikkre mutató link elhelyezésével.
Vissza az elejére Hozzászólások (0)
A cikkhez két hétig lehetett hozzászólni. 
Médiaajánlat
vehir.hu 2008 // Minden jog fenntartva. // Design: Kocsis Sándor // Programozó: Szalay Péter